Работаем круглосуточно
без выходных.

(050) 715-12-40
(096) 320-23-00

Для нас нет
ничего невозможного!

 

 

Заказать вывоз строительного мусора киев, вывоз строймусора киев, уборка строительного мусора, грузоперевозки,
квартирный переезд, офисные переезды, переезд быстро, переезд квартиры, грузчики заказать, перевозки, грузоперевозки.

Упаковка. Поради професіоналів


УПАКОВКА. ПОРАДИ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Поради по упаковці

Правильна та професійна упаковка меблів, особистих речей та побутової техніки при переїзді офісу, квартирному  переїзді або при такій популярній послузі  транспортних компаній, як перевезення меблів  Київ або  Київська область необхідна  Вам  для того, щоб уникнути  можливих  матеріальних  втрат при  транспортуванні.  Загальних  правил по правильній  упаковці  меблів  та особистих  речей  не багато,  але всіх їх,  Вам   необхідно  знати та  завжди ними  користуватися як  при  самому  складному переїзді, так і при  звичайних   перевезеннях.  Транспортна  компанія «АКС»  завжди готова  допомогти Вам  доброю справою та мудрою  професійною  порадою.

 • Починаємо упаковку з планування. Ми рекомендуємо Вам умовно розділити всі речі, що підлягають упаковці на наступні категорії: меблі, побутова електротехніка, посуд та тендітні предмети, а також книги та інші малогабаритні важкі предмети.
 • Постарайтеся заздалегідь придбати або замовити всі необхідні пакувальні матеріали для тих речей і предметів, які Ви плануєте упакувати самостійно: стрейч - плівку, скотч, картонні коробки, поліетиленові мішки або повітряно - бульбашкових плівку.
 • При підборі необхідного Вам пакувального матеріалу краще відразу ж звернутися до вибраної Вами транспортну компанію, оскільки тара та упаковка, котра наявна там, більш пристосована для переїзду. Професійні пакувальні матеріали зазвичай мають запас міцності, а це дуже важливо для успішного транспортування особистих речей.
 • Особливо цінні предмети або пам'ятні речі ми рекомендуємо Вам збирати й упаковувати особисто та перевозити ручним багажем у власному автомобілі. Це в першу чергу стосується документів, паспорта, банківських карток та готівки, а також коштовностей та ліків.
 • Для пакування гардеробу Вам потрібно по можливості запастися якомога більшою кількістю поліетиленових мішків і коробок, так як більш вільно упаковані особисті речі в меншій мірі піддаються деформації при транспортуванні.
 • Крихкі та предмети що б'ються необхідно упаковувати більш ретельно, обов'язково маркуючи коробки з такими предметами спеціальними знаками або просто підписувати. Це дозволить вантажникам поставитися до таких коробок більш обережно та з підвищеною увагою при завантаженні і транспортуванні.
 • Такі крихкi та вразливі при переїзді предмети як посуд ми рекомендуємо Вам розділити на крихкий, що б'ється та міцний. Укладання необхідно робити в різні коробки, в залежності від міцності посуду та особливості упаковки. Крихкий посуд, для безпечного транспортування, перед тим як покласти в коробку необхідно обернути папером або повітряно - бульбашкової плівкою.
 • Можете використовувати як прокладки між крихкими предметами рушники та подушки, а також невеликі м'які речі, що у свою чергу , значно зменшить можливість пошкодження  предметів при транспортуванні.
 • Ні в якому разі не кладіть в одну коробку продукти харчування або посуд та пральний порошок або іншу побутову хімію.
 • Постарайтеся незадовго до переїзду поставити всі коробки з крихкими речами або  предметами що б'ються в одній кімнаті, цим Ви значно полегшите орієнтування вантажників для правильної послідовності укладання Ваших речей в автомобіль.
 • Мінімум як за добу до дати переїзду Вам необхідно витягти з холодильника всі продукти харчування та обов'язково розморозити його перед упаковуванням та транспортуванням.
 • Важкі предмети ми рекомендуємо Вам упаковувати в невеличкі коробки, а книги можна просто зв'язати, склавши невеликими стопками, попередньо обернувши їх щільним папером або поліетиленовою плівкою.
 • Ковдри та подушки, штори та матраци, а також зимовий одяг потрібно упаковувати у великі поліетиленові мішки, а одяг невеликого об'єму можна покласти у валізи або невеликі дорожні сумки.
 • Скляні полиці, дзеркала та дверцята зі скляними вставками необхідно упаковувати в картон або стрейч - плівку, щільно складати та стягувати скотчем.
 • Якщо Ви вирішили самостійно розібрати та запакувати габаритнi меблі, не забудьте підписати упаковані панелі, а фурнітуру складайте в окремі пакетики або коробочки, які теж необхідно підписувати, що б уникнути плутанини при зборці.
 • Кожну деталь або панель розібраної мебелі потрібно упаковувати окремо,  щоб уникнути тертя загортати в повітряно - бульбашкових або поліетиленову плівку, а при необхідності потрібно використовувати картон або цупкий папір.

Ми впевнені, що при дотриманні цих елементарних правил упаковки навіть самі крихкі речі прибудуть на нову адресу Вашого проживання цілі та не ушкоджені, а Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану професійну допомогу нашого персоналу. Телефонуйте.

Rambler's Top100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией

 
Добавить в Избранное

Надо сказать ребята-грузчики все сделали нормально....
Читать дальше >>

Хорошая компания. Рекомендую!...
Читать дальше >>

Искала услуги грузчиков через поисковик...
Читать дальше >>

Нормальная мувинговая компания. Когда делал ремонт, надо было...
Читать дальше >>

Переезд — дело очень хлопотное и настроение было не ахти...
Читать дальше >>

Нанял грузчиков для перевозки сейфа из одного офиса в другой....
Читать дальше >>

Заказала перевозку мебели из квартиры на дачу....
Читать дальше >>

Спасибо. Сложная оказывается это работа — грузоперевозки...
Читать дальше >>

Думаю каждый должен заниматься своим делом!...
Читать дальше >>

Очень понравилась работа ребят...
Читать дальше >>

Переезжала от родителей в новую квартиру...
Читать дальше >>

Делал ремонт в своей квартире, и понадобились...
Читать дальше >>

Понадобились услуги грузчиков. Мама посоветовала...
Читать дальше >>

Переезд – это большая головная боль...
Читать дальше >>