Работаем круглосуточно
без выходных.

(050) 715-12-40
(096) 320-23-00

Для нас нет
ничего невозможного!

 

 

Заказать вывоз строительного мусора киев, вывоз строймусора киев, уборка строительного мусора, грузоперевозки,
квартирный переезд, офисные переезды, переезд быстро, переезд квартиры, грузчики заказать, перевозки, грузоперевозки.

Про нас

АКУРАТНО! ЯКІСНО! ТЕРМІНОВО!

Транспортні послуги і вантажоперевезенняМи раді вітати Вас на нашому сайті, присвяченому транспортним послугам та вантажоперевезенням по Києву, Київській області та Україні.

Якщо перед Вами стоїть завдання акуратно та швидко перевезти вантаж, будматеріали або вивезти будівельне сміття зателефонуйте нам! Ми акуратно, якісно і терміново виконаємо всю роботу.

Ми готові запропонувати Вам повний спектр послуг в області вантажних перевезень. За допомогою вантажних автомашин і спецтехніки ми можемо виконати як великогабаритні вантажні перевезення, так і здійснити перевезення вантажів невеликого розміру, а також допоможемо при офісних та квартирних переїздах. Крім того, ми виконуємо вантажно-розвантажувальні роботи, складання-розбирання меблів, ретельно пакуючи всі предмети, що перевозяться. Наші вантажники якісно та на високому професійному рівні виконують свою роботу. Завдяки накопиченому досвіду ми успішно зарекомендували себе як компанія, яка здатна забезпечити будь-яку пропозицію на ринку автомобільних вантажоперевезень із високою якістю та за доступними цінами.

Наші послуги:
Послуги вантажників; Переїзд офісу;
Переїзд квартири; Перевезення меблів;
Перевезення негабаритних вантажів; Перевезення побутової техніки;
Доставка будівельних матеріалів; Вивіз будівельного сміття;
Дачний переїзд; Пакувальні матеріали.


Послуги вантажників

Компанія « АКС » пропонує Вам послуги професійних вантажників при будь-якому переїзді, як по місту Київ, так і по Київській області. Згуртована команда наших професіоналів з великою радістю та відповідальністю виконае всі необхідні Вам роботи, що пов'язані з переїздом офісу, квартирних або дачних переїздах, а бригада наших вантажників також швидко і акуратно здійснить завантаження або вивантаження будь-якого виду транспорту. Позбавтеся від більшості клопоту пов'язаного з переїздом і довірте свої турботи професіоналам. Досвід та професіоналізм наших вантажників дозволить Вам у майбутньому рекомендувати нашу компанію, як відповідального та надійного партнера.

Подробнее >>>


Переїзд офісу

Наша компанія завжди готова запропонувати Вам повний спектр послуг з організації та здійснення професійного переїзду офісу, а також такі послуги, як перевезення архіву і оргтехніки, або перевезення та доставка офісних меблів, як по місту Київ, так і по Київській області. При проведенні переїзду Вашого офісу нашими співробітниками будуть виконані всі роботи, які будуть потрібні для акуратного та швидкого офісного переїзду і комфортного розміщення в новому офісі. Ми працюємо без вихідних і тому готові організувати офісний переїзд в будь-який зручний для Вас час, для того, щоб втрати корисного робочого часу Вашими співробітниками були мінімальні.

Подробнее >>>


Переїзд Квартири

Організація такого складного та відповідального процесу, як переїзд квартири по місту Київ завжди вимагає участі тільки кваліфікованих професіоналів. Наша компанія пропонує провести Ваш квартирний переїзд акуратно, швидко і максимально комфортно для Вас. Ми маємо великий досвід з надання транспортних послуг для приватних осіб, що дозволяє нам гарантувати збереження меблів і Ваші особистих речей при квартирному переїзді. Наші досвідчені фахівці виконають свою роботу відповідно до самих високих стандартiв, використовуючи при переїзді Вашої квартири тільки найкращі пакувальні матеріали та підходящий транспорт.

Подробнее >>>


Перевезення меблів

Якщо Вам необхідно перевезти всього лише один або кілька предметів інтер'єру чи меблів, не замислюючись звертайтеся в компанію «АКС». Наша транспортна компанія професійно займається організацією офісних і квартирних переїздів, а також надає Вам таку послугу, як перевезення меблів по місту Київ та Київській області. Наші кваліфіковані співробітники нададуть всю необхідну допомогу, яка буде потрібно Вам під час перевезення меблів, складання або розбирання меблів, пакування, завантаження та розвантаження меблів або при перенесенні меблів всередині приміщення. Для здійснення всіх поставлених Вами задач ми залучаємо лише підготовлених вантажників і спеціальний транспорт.


Подробнее >>>


Перевезення негабаритних вантажів

Такелажні роботи - це комплексні роботи, якi необхідні для переміщення або перевезення великовагових та великогабаритних вантажів, що включають у себе певні дії, необхідні для монтажу та демонтажу обладнання і верстатів. Тому такелажні роботи проводяться тільки із застосуванням спеціальної техніки і пристосувань, а виконувати такелажні роботи повинні тільки спеціально підготовлені вантажники чи такелажники. Компанія «АКС» здійснює такелажні роботи, як по місту Київ, так і по Київській області. Багаторічний практичний досвід показав, що чітка організація такелажних робіт, злагоджена робота колективу і контроль якості такелажних послуг є головною запорукою нашого спільного успіху.

Подробнее >>>


Перевезення побутової техніки

Перевезення побутової техніки сильно відрізняється від перевезень вантажів інших видів, і тому вiдноситься до категорії складних перевезень . У першу чергу це пов'язано з тим, що побутова техніка вимагає до себе особливо дбайливого ставлення при пакуванні, завантаженні і розвантаженні, а також при транспортуванні. У зв'язку з цим ми настійно рекомендуємо Вам для транспортування побутової техніки користуватися послугами тільки спеціалізованих транспортних компаній, що мають штат професійних вантажників, що має гарантувати збереження Вашої техніки під час перевезення. Наша компанія готова запропонувати Вам таку послугу, як перевезення побутової техніки та доставка побутової техніки, як в межах міста Київ, так і по Київській області.

Подробнее >>>


Доставка будівельних матеріалів

Доставка будівельних матеріалів, перевезення сипучих матеріалів, а також перевезення і доставка будівельних матеріалів в мішках та на піддонах є одними з найбільш затребуваних видів транспортних послуг, що надаються нашою компанією. На відміну від інших компаній, компанія «АКС» готова запропонувати Вам таку послугу, як доставка будівельних матеріалів по місту Київ і Київській області комплексно, спільно з завантажувальними та розвантажувальними роботами, підйомом будматеріалів у квартиру нашими вантажниками та оплатою за доставлені будматеріали за місцем доставки, що дасть Вам можливість перекласти на нас всі турботи з постачання.

Подробнее >>>


Вивіз будівельного сміття

Транспортна компанія «АКС» пропонує Вам комплексні послуги з вивозу будівельного сміття в будь-якому обсязі та кількості, як по місту Київ, так і по Київській області. У нас завжди є в наявності великий парк вантажного транспорту різної вантажопідйомності і постійний штат вантажників, що дозволяє нам оперативно обслуговувати як приватних осіб, так і великі компанії, які потребують таку послугу, як вивезення або утилізація будівельного сміття. Всі роботи з вивезення будівельного сміття виконуються нашою компанією за індивідуальним графіком, що дозволяє нам проводити всі необхідні роботи в тому режимі та в той час, які максимально зручні для Вас.

Подробнее >>>


Дачний переїзд

Наша компанія має великий практичний досвід в організації переїздів будь-якої складності, що дозволяє нам вибирати найоптимальніші та ефективні рішення, які ми використовуємо в процесі організації Вашого дачного переїзду. Дачний переїзд з компанією «АКС» являє собою оперативний і необтяжливий для Вас захід, бо фахівці нашої компанії допоможуть Вам професійно упакувати, акуратно завантажити і дбайливо перевести за місто всі необхідні Вам там речі та меблі. Ми володіємо великим парком машин з різною вантажопідйомністю, що дає нам можливість оперативно здійснювати дачний переїзд по Київській області.

Подробнее >>>


Пакувальні матеріали

Одними з основних складових компонентів, які вкрай необхідні для організації та проведення якісного переїзду офісу, квартирного переїзду або для успішного здійснення таких поширених транспортних послуг, як перевезення меблів або перевезення побутової техніки, є пакувальні матеріали. Дуже складно зберегти зовнішній вигляд меблів, забезпечити збереження побутової або офісної техніки, уникнути подряпин і поломок окремих предметів інтер'єру, ігноруючи правила упаковки або не використовуючи якісні пакувальні матеріали.

Компанія «АКС» дуже дорожить своєю репутацією і несе повну відповідальність за цілісність та збереження Ваших особистих речей і меблів з моменту замовлення транспортних послуг у нас, до повного завершення процесу переїзду або транспортування, тому при обслуговуванні нашими фахівцями замовлення будь-якої складності, будуть використані тільки високоякісні пакувальні матеріали.

Подробнее >>>


Найважливіше завдання, яке стоїть перед нами і нашими вантажниками - організувати вантажоперевезення або переїзд таким чином та в такому графіку, який був би максимально зручний для нашого клієнта. У бесіді з менеджером нашої компанії при замовленні вантажоперевезення або переїзду ви називаєте терміни, в які бажано здійснити вантажоперевезення, висловлюєте побажання з приводу транспортування окремих речей, а також з розміщення їх на новому місці. Менеджер складе індивідуальний план вашого переїзду: буде враховано все до самих незначних деталей, включаючи кількість вантажників зайнятих при вантажоперевезеннi - адже в мистецтві організації вантажоперевезень немає дрібниць. Важливо те, наскільки правильно і грамотно організована і розпланована робота по розбиранню меблів та корпусних блоків, наскільки вдало підібрана упаковка для перевезення того чи іншого предмету, як і в якому порядку буде здійснюватися перевезення оргтехніки, яку оптимальну кількість вантажників буде задіяно. Адже для деяких речей – тендітних, що б'ються елементів меблів та інтер'єру, чуйних до коливань та зайвих рухiв промислових приладів, спеціальної техніки - має значення навіть той факт, з якою швидкістю та по дорозі якої якості будуть транспортуватися при переїзді. І ми зобов'язуємося підібрати в нашому автопарку саме той вид транспорту, який забезпечить повну безпеку і збереження самого крихкого предмета. Для швидкого та якісного виконання Ваших замовлень ми маємо великий штат досвідчених вантажників у віці від 22 до 28 років. У наших вантажників є всі необхідні навички та досвід для виконання поставлених завдань.

Наша компанія - це:

  • Високий рівень сервісу. Ми орієнтуємося в першу чергу на потреби наших клієнтів і робимо все можливе для створення комфортних умов співпраці. Звернувшись до нас, Ви отримаєте грамотні консультації по всiм питанням, якi Вас цікавлять, що дозволить максимально швидко здійснити вантажоперевезення як по Києву, так і по Україні.
  • Професіоналізм наших співробітників, що здійснюють вантажні перевезення по Києву. Ми вже давно працюємо на ринку, і тому наша команда складається тільки з висококваліфікованих та досвідчених співробітників, спільні зусилля яких дозволяють реалізувати вантажоперевезення по Києву максимально швидко і зручно для клієнта.
  • Відповідальність. Ми дорожимо своєю репутацією і нашими клієнтами, а тому повністю усвідомлюємо та виправдовуємо покладену на нас відповідальність. Співпрацюючи з нами, Ви можете бути спокійні за те, що довірили нам вантажоперевезення.

Замовляючи вантажоперевезення у нас, Ви нічим не ризикуєте. Ми налаштовані на взаємовигідне співробітництво, засноване на принципах прозорості і чесності. Пунктуальність, надійність та вимогливість до себе - основні фактори нашого успіху, постійних замовлень та зростаючої кількості клієнтів.

24 години на день, 7 днів на тиждень, ми готові перевозити, переносити, вивозити, доставляти! Якість відмінна - ціни невисокі!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Rambler's Top100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией

 
Добавить в Избранное

Надо сказать ребята-грузчики все сделали нормально....
Читать дальше >>

Хорошая компания. Рекомендую!...
Читать дальше >>

Искала услуги грузчиков через поисковик...
Читать дальше >>

Нормальная мувинговая компания. Когда делал ремонт, надо было...
Читать дальше >>

Переезд — дело очень хлопотное и настроение было не ахти...
Читать дальше >>

Нанял грузчиков для перевозки сейфа из одного офиса в другой....
Читать дальше >>

Заказала перевозку мебели из квартиры на дачу....
Читать дальше >>

Спасибо. Сложная оказывается это работа — грузоперевозки...
Читать дальше >>

Думаю каждый должен заниматься своим делом!...
Читать дальше >>

Очень понравилась работа ребят...
Читать дальше >>

Переезжала от родителей в новую квартиру...
Читать дальше >>

Делал ремонт в своей квартире, и понадобились...
Читать дальше >>

Понадобились услуги грузчиков. Мама посоветовала...
Читать дальше >>

Переезд – это большая головная боль...
Читать дальше >>