Работаем круглосуточно
без выходных.

(050) 715-12-40
(096) 320-23-00

Для нас нет
ничего невозможного!

 

 

Заказать вывоз строительного мусора киев, вывоз строймусора киев, уборка строительного мусора, грузоперевозки,
квартирный переезд, офисные переезды, переезд быстро, переезд квартиры, грузчики заказать, перевозки, грузоперевозки.

Перевезення меблів

 
АКУРАТНО! ЯКІСНО! ТЕРМІНОВО!

Перевезення меблівКомпанія «АКС» не тільки професійно займається вантажними перевезеннями, організацією переїздів квартир, офісних переїздів, а й пропонує Вам послугу перевезення меблів, а також доставка меблів, як по місту Київ та Київській області, так і по Україні.

Перевезення меблів особливо необхiдне при квартирному або офісному переїздах, а також при купівлі нових меблів або окремих предметів інтер'єру.

Професійна послуга перевезення меблів компанією «АКС» включає в себе індивідуальний підхід до кожного клієнта, відповідальний та акуратний персонал, а також використання тільки спеціального автотранспорту при транспортуванні, що дозволяє нам гарантувати Вам повну безпеку перевезеної меблів.


Перевезення меблів
нашою компанією включає в себе наступні етапи:

оцінка майбутньої роботи нашим менеджером, яку можна здійснити за телефоном, а також, за Вашим бажанням, спеціаліст-оцінювач приїде особисто до Вас безкоштовно і в будь-який зручний для Вас час;
визначення та узгодження зручного для Вас часу і маршруту перевезення або доставки меблів, як по Києву, так і по Київській області; 
при необхідності розбирання меблів нашими фахівцями - мебельниками;
грамотна упаковка меблів, щоб уникнути пошкоджень при транспортуванні;
вантажно-розвантажувальні роботи, які здійснять наші вантажники - професіонали з великим досвідом, акуратні та виконавчі;
використання для перевезення меблів тільки спеціального транспорту, який оснащений пристроями для фіксації вантажу, що запобігає його пошкодженню в результаті транспортування;
збірка та розстановка меблів на новому місці, відповідно до Ваших вказівок;
прибирання та вивіз залишків пакувальних матеріалів.

транспортування меблівПрактично при перевезенні будь-яких меблів необхідне професійне розбирання, грамотна упаковка та оптимальний спосіб транспортування. Компанія «АКС» надає Вам повний спектр послуг з перевезення квартирної, офісної і антикварних меблів. Вам слід врахувати той факт, що без попереднього демонтажу та грамотного розбирання можуть бути перевезенi далеко не всі меблі. На деталі перед транспортуванням необхідно розбирати такі меблі, як комп'ютерні столи складних форм, громіздкі шафи-купе, кутові дивани та конференц-столи. Довірте розбирання та складання меблів нашим співробітникам, що мають великий досвід роботи з меблями, а також всі необхідні для цього навички та інструменти.

Не останню роль, при перевезеннi меблів грає грамотна і правильна упаковка предметів інтер'єру, що перевозяться. Корпусні меблі, для безпечного транспортування можна упакувати в звичайну або стрейч-плівку, яка захистить тільки від пилу та бруду, а от для запобігання механічних пошкоджень, подряпин і відколів поверхні необхідно використовувати повітряно-пупирчасту плівку або картон. Спеціальний професійний підхід потрібен для перевезення і упаковки предметів м'якоi та антикварних меблів. Наша компанія готова надати Вам послуги професійних вантажників-пакувальників, які мають всі необхідні для перенесення та акуратного завантаження в автомобіль важких, а також цінних предметів інтер'єру оснащення та навички.

Правильно підібраний для транспортування меблів автотранспорт і досвідчений водій - головна складова загального успіху перевезення. Компанія «АКС» здійснює перевезення меблів тільки спеціалізованими меблевими автофургона, які оснащені спеціальними пристосуваннями для фіксації вантажів, що запобігає його пошкодженню в результаті транспортування.

Компанія «АКС» пропонує Вам також таку послугу, як доставка меблів, не тільки по Києву та Київській області, але і по Україні. Вам варто лише зателефонувати нам, і ми доставимо Вашi нові меблі з магазину або зі складу прямо Вам у квартиру. Наші автомобілі відповідають всім вимогам до перевезення меблів, тому що при доставці меблів ми також як і під час перевезення використовуємо меблеві автофургони і тому Ви можете бути впевнені, що Ваша нова мебель буде доставлена Вам у повній цілості. Наші вантажники - професіонали своєї справи, акуратно піднімуть Ваші меблі на необхідний Вам поверх, розпакують коробки, а також вивезуть сміття та залишки упаковки що утворилися при цьому.

Замовте послуги перевезення меблів або доставка меблів у нас, і Ви по достоїнству оціните роботу професіоналів. Вам не варто хвилюватися за збереження Вашого майна, адже ми займаємося перевезенням та доставкою меблів вже багато років і за цей час напрацювали великий практичний досвід.

При будь-якій ситуації і в будь-який час компанія «АКС» в повному обсязі
візьме на себе Ваші турботи з перевезення меблів.
Телефонуйте!

Rambler's Top100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией

 
Добавить в Избранное

Надо сказать ребята-грузчики все сделали нормально....
Читать дальше >>

Хорошая компания. Рекомендую!...
Читать дальше >>

Искала услуги грузчиков через поисковик...
Читать дальше >>

Нормальная мувинговая компания. Когда делал ремонт, надо было...
Читать дальше >>

Переезд — дело очень хлопотное и настроение было не ахти...
Читать дальше >>

Нанял грузчиков для перевозки сейфа из одного офиса в другой....
Читать дальше >>

Заказала перевозку мебели из квартиры на дачу....
Читать дальше >>

Спасибо. Сложная оказывается это работа — грузоперевозки...
Читать дальше >>

Думаю каждый должен заниматься своим делом!...
Читать дальше >>

Очень понравилась работа ребят...
Читать дальше >>

Переезжала от родителей в новую квартиру...
Читать дальше >>

Делал ремонт в своей квартире, и понадобились...
Читать дальше >>

Понадобились услуги грузчиков. Мама посоветовала...
Читать дальше >>

Переезд – это большая головная боль...
Читать дальше >>