Работаем круглосуточно
без выходных.

(050) 715-12-40
(096) 320-23-00

Для нас нет
ничего невозможного!

 

 

Заказать вывоз строительного мусора киев, вывоз строймусора киев, уборка строительного мусора, грузоперевозки,
квартирный переезд, офисные переезды, переезд быстро, переезд квартиры, грузчики заказать, перевозки, грузоперевозки.

Переїзд. Корисні поради


ПЕРЕЇЗД. КОРИСНІ ПОРАДИ.

Корисні поради при переїзді

Якщо Вам належить здiйснити офісний переїзд, переїзд квартири або просто потрібна така послуга, як перевезення меблів, то наша компанія вважає своїм обов'язком ознайомити Вас з усіма тонкощами цього процесу, а також застерегти від можливих проблем та труднощів. Запорука спокійного і швидкого переїзду або перевезення - це планування і чітка організація всього процесу. В такій справі, як переїзд, важливим етапом є підготовка. Ми щиро сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам зробити переїзд квартири або офісу максимально безтурботним та легким.

 • Постарайтеся мінімум як за місяць до дати переїзду скласти список всього майна та відмітьте ті предмети, які необхідно перевезти. Тоді у Вас залишиться достатньо часу для доповнень і коригування переліку.
 • Сформулюйте конкретну задачу, та постарайтеся просто відповісти собі на чотири питання: Як? Коли? Що? Куди?
 • Приблизно як за тиждень до дати запланованого переїзду необхідно почати збирати й упаковувати особисті речі.
 • Обов'язково перед тим, як почати упаковку речей Вам необхідно придбати скотч або стрейч -плівку, обзавестися коробками, поліетиленовими мішками та папером.
 • За кілька тижнів до дати переїзду ми рекомендуємо Вам визначити фірму- перевізника. Деякі фірми надають такі додаткові послуги, як упаковка особистих речей або здiйснюють доставку та продаж пакувальних матеріалів.
 • Головною ознакою професійної транспортної компанії є спеціалізація, або повний комплекс послуг повязаних саме з проведення переїздів та перевезення меблів, а не просто по організації звичайних вантажоперевезень.
 • Професійна компанія зазвичай надає повний комплект послуг з організації та проведення переїзду, від складання плану Вашого переїзду, надання пакувального матеріалу, упаковки, послуг вантажників, транспорту, до збирання та вивезення сміття, що утворилося в процесі переїзду.
 • Дзвінок у професійну компанію має стати відправною точкою Вашої довіри до даної компанії. Зверніть особливу увагу на стиль спілкування співробітників, так як увага до Ваших потреб, ввічливість та професійна консультація з питань переїзду є необхідними складовими спілкування в надійній компанії.
 • Після того, як Ви визначили компанію - перевізника замовте також послуги оцінювача. Досвідчений менеджер - консультант підскаже, які послуги необхідні Вам для благополучного переїзду та допоможе грамотно організувати перевезення Вашого майна.
 • У професійній компанії для визначення вартості Вашого переїзду менеджер- консультант виїжджає до клієнта безкоштовно . Якщо фірма відмовиться надіслати до Вас оцінювача, то на цьому етапі ми рекомендуємо призупинити Вашу співпрацю з даною компанією, як з безвідповідальною і не професійною.
 • При зустрічі з менеджером не бійтеся задавати питання. Детально розпитайте про всi складовi ціни вартості Вашого переїзду, про додаткові послуги, які компанія надає безкоштовно. Ви маєте повне право володіти детальною інформацією щодо Вашого переїзду.
 • Транспортна компанія, яка гідна Вашої уваги завжди зуміє показати свої переваги, і вже після першої зустрічі або спілкування по телефону з менеджером Ви зрозумієте, чи варто Вам співпрацювати з цією компанією.
 • Транспортна компанія, котра поважає Вас і себе завжди має або розробляє спеціальні вигідні для своїх замовників програми, та надає знижки на свої послуги постійним клієнтам.
 • При консультації з фахівцем компанії, якій Ви довірили свiй квартирний або офісний переїзд обов'язково повідомте про труднощі, з якими можуть зіткнутися вантажники, наприклад: гвинтові сходи, вузькі коридори, відсутність ліфта і все, що, на Вашу думку, може ускладнити завантаження або розвантаження Ваших особистих речей та меблів.
 • Позначте та вкажіть бригадирові вантажників ті речі або ящики, при транспортування яких потрібно дотримуватися правил підвищеноi обережностi, наприклад: скляні предмети, дзеркала, ящики з посудом та інші крихкі предмети.
 • Обов'язково вкажіть бригадирові вантажників на всі дефекти і подряпини, які має Ваша мебель, приховані поломки та пошкодження побутової техніки, а також ті предмети та особисті речі, які не перевозяться або Ви будете перевозити їх самостійно.
 • Попередньо узгодьте з менеджером точну дату переїзду та не забудьте залишити при цьому контактні номери телефонів, за якими з Вами можна зв'язатися.
 • По можливості забезпечте вільний доступ вантажного транспорту до під'їзду або іншого місця завантаження, що в свою чергу відчутно скоротить час Вашого переїзду.
 • Узгодьте на адресах завантаження та розвантаження Вашого майна можливість використання вантажного ліфта - цей чинник теж може впливати на вартість переїзду.
 • Постарайтеся завчасно викликати фахівця для відключення побутової або кухонної техніки, за умови, що дану послугу не надає компанія- перевізник.
 • Підготуйте заздалегідь план, за яким буде проведена розстановка меблів на новому місці.

Ми віримо, що вся ця інформація допоможе Вам врахувати і заздалегідь усунути всі труднощі майбутнього переїзду, а нам, як для професійної транспортної компанії - правильно спланувати і здійснити перевезення Вашого майна в необхідні для Вас строки. Ви можете зв'язатися з нашими консультантами по телефону, та, на всі питаннями, що цікавлять Вас, зможете отримати у нас вичерпну інформацію та кваліфіковані професійні поради. Ми завжди раді допомогти Вам. Телефонуйте.

Rambler's Top100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией

 
Добавить в Избранное

Надо сказать ребята-грузчики все сделали нормально....
Читать дальше >>

Хорошая компания. Рекомендую!...
Читать дальше >>

Искала услуги грузчиков через поисковик...
Читать дальше >>

Нормальная мувинговая компания. Когда делал ремонт, надо было...
Читать дальше >>

Переезд — дело очень хлопотное и настроение было не ахти...
Читать дальше >>

Нанял грузчиков для перевозки сейфа из одного офиса в другой....
Читать дальше >>

Заказала перевозку мебели из квартиры на дачу....
Читать дальше >>

Спасибо. Сложная оказывается это работа — грузоперевозки...
Читать дальше >>

Думаю каждый должен заниматься своим делом!...
Читать дальше >>

Очень понравилась работа ребят...
Читать дальше >>

Переезжала от родителей в новую квартиру...
Читать дальше >>

Делал ремонт в своей квартире, и понадобились...
Читать дальше >>

Понадобились услуги грузчиков. Мама посоветовала...
Читать дальше >>

Переезд – это большая головная боль...
Читать дальше >>