Работаем круглосуточно
без выходных.

(050) 715-12-40
(096) 320-23-00

Для нас нет
ничего невозможного!

 

 

Заказать вывоз строительного мусора киев, вывоз строймусора киев, уборка строительного мусора, грузоперевозки,
квартирный переезд, офисные переезды, переезд быстро, переезд квартиры, грузчики заказать, перевозки, грузоперевозки.

Пакувальні матеріали

Пакувальні матеріалиОдними з основних складових компонентів, які вкрай необхідні для організації та проведення якісного переїзду офісу, квартирного переїзду або для успішного здійснення таких поширених транспортних послуг, як перевезення меблів або перевезення побутової техніки, є пакувальні матеріали. Дуже складно зберегти зовнішній вигляд меблів, забезпечити збереження побутової або офісної техніки, уникнути подряпин і поломок окремих предметів інтер'єру, ігноруючи правила упаковки або не використовуючи якісні пакувальні матеріали.

Компанія «АКС» дуже дорожить своєю репутацією і несе повну відповідальність за цілісність та збереження Ваших особистих речей і меблів з моменту замовлення транспортних послуг у нас, до повного завершення процесу переїзду або транспортування, тому при обслуговуванні нашими фахівцями замовлення будь-якої складності, будуть використані тільки високоякісні пакувальні матеріали.

Наша компанія пропонує Вам не тільки послуги професійних пакувальників або консультантів, але й широкий асортимент сучасного пакувального матеріалу за доступними цінами з доставкою замовнику, що позбавить Вас від додаткових турбот.

Картонні коробки

Виготовлені з тришарового або п'ятишарового гофрокартону і є одними з найбільш популярних різновидів упаковки. Широко використовуються при переїздах, так як відрізняються особливою міцністю та місткістю, зручні й практичні при транспортуванні та складуваннi.

Залежно від розмірів картонні коробки застосовуються для упаковки різних документів, книг, канцелярських приналежностей, особистих речей, одягу, посуду та крихких предметів.

Ціни на упаковку >>>

Стрейч плівка

Використовується практично при будь-якому переїзді, для упаковки м'яких меблів, диванів та крісел, а також для упаковки побутової техніки. Стрейч плівку можна застосовувати також для упаковки полірованих площин та скляних полиць, тумбочок і шаф, картин і посуду, щоб уникнути забруднення та пошкодження поверхонь і окремих предметів інтер'єру при транспортуванні.

Стрейч плівка захистить ваші меблі та речі від проникнення вологи та пилу, а також максимально запобіжить ковзанню та тертю предметів під час перевезення.

Ціни на упаковку >>>

Повітряно - пузирчаста плівка

Зручний у застосуванні, надійний, практичний та сучасний пакувальний матеріал, який з успіхом застосовується при упаковці меблів, виробів зі скла, побутової та оргтехніки, антикваріату та творів мистецт, а також пластикових і крихких металоконструкцій. Завдяки своїй універсальності, повітряно - пузирчаста плівка заслужено вважається одним з кращих матеріалів для упаковки та постійно застосовується при переїздах офісу, квартирному або дачному переїзді. Повітряно - пухирчаста плівка здатна захистити Ваші меблі та побутову техніку від подряпин, вм'ятин, тертя та ударів під час транспортування.

Ціни на упаковку >>>

Спінений поліетилен

Цей, відносно новий вид пакувального матеріалу, що є основним конкурентом гофрокартону, звичайної та повітряно - пухирчастої плівок, але , на відміну від них, спінений поліетилен можна використовувати і як обгортковий, так і як прокладочний матеріал. Спінений поліетилен, завдяки своїм фізичним властивостям та дрiбнопухiрцевiй структурі добре гасить багаторазові удари, а м'якість та еластичність дозволяє уникнути подряпин та пошкоджень Вашого майна при транспортуванні. Крім цього спінений поліетилен - це відмінний захист від забруднень та пилу.

Ціни на упаковку >>>

Гофрокартон рулонний

Гофрокартон являє собою багатошаровий пакувальний матеріал, який складається з декількох гофрованих шарів картону, які чергуються з плоскими шарами.

Головною відмінністю рулонного гофрокартону від листового є його низький коефіцієнт опору фізичній дії, завдяки чому рулонний гофрокартон більш гнучкий та делікатний, в порівнянні зі своїм листовим колегою.

Рулонний гофрокартон призначений для пакування меблів, а також самих крихких предметів.

Ціни на упаковку >>>

Гофрокартон листовий

Цей пакувальний матеріал має ряд переваг перед іншими матеріалами, так як є більш міцним і пружним.

Завдяки своїм фізичним властивостям, гофрокартон відмінно оберігає будь-які предмети від механічних впливів. Застосовувати листовий гофрокартон рекомендується при упаковці великогабаритної побутової техніки, скла, картин, дзеркал та меблів.

Також з успіхом можна застосовувати гофрокартон і як прокладочний матеріал.

Ціни на упаковку >>>

Пакувальний папір

Незважаючи на велику кількість поліетиленових та пластикових матеріалів, пакувальний папір як і раніше залишається найпопулярнішою упаковкою.

Пакувальний папір постійно використовується як прокладка в коробках з офісною оргтехнікою та кухонним посудом, є незамінним пакувальним матеріалом при пакуванні виробів зі скла, порцеляни й інших крихких і делікатних предметів. Компанія «АКС» настійно рекомендує Вам користуватися таким доступним видом упаковки, як пакувальний папір при переїзді офісу або квартирному переїзді.

Ціни на упаковку >>>

Скотч

Пакувальна стрічка, або скотч, регулярно застосовується як додатковий фіксуючий упаковку матеріал, в комплексі з іншими пакувальними матеріалами при упаковці побутової та оргтехніки, меблів, картин і антикваріату.

Скотч необхідний для роботи з упаковкою iз гофрокартону, для фіксації дверей шафи або комода при транспортуванні, скотч незамінний при упаковці предметів повітряно - пухирчастої плівкою.

Ціни на упаковку >>>

Куточок картонний захисний

Захисні куточки з картону використовуються при пакуваннi та транспортуваннi меблів і побутової техніки, стільниць та інших площин і деталей, що мають прямі кути.

Куточок захисний призначений для захисту торців та кутів предметів що перевозяться від пошкоджень та деформації при завантаженні або транспортуванні.

Розміри необхідного для пакування куточка підбираються індивідуально, згідно габаритiв вантажу, що перевозиться.

Ціни на упаковку >>>

24 години на день, 7 днів на тиждень, ми готові перевозити, переносити, вивозити, доставляти! Якість відмінна - ціни невисокі!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Rambler's Top100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией

 
Добавить в Избранное

Надо сказать ребята-грузчики все сделали нормально....
Читать дальше >>

Хорошая компания. Рекомендую!...
Читать дальше >>

Искала услуги грузчиков через поисковик...
Читать дальше >>

Нормальная мувинговая компания. Когда делал ремонт, надо было...
Читать дальше >>

Переезд — дело очень хлопотное и настроение было не ахти...
Читать дальше >>

Нанял грузчиков для перевозки сейфа из одного офиса в другой....
Читать дальше >>

Заказала перевозку мебели из квартиры на дачу....
Читать дальше >>

Спасибо. Сложная оказывается это работа — грузоперевозки...
Читать дальше >>

Думаю каждый должен заниматься своим делом!...
Читать дальше >>

Очень понравилась работа ребят...
Читать дальше >>

Переезжала от родителей в новую квартиру...
Читать дальше >>

Делал ремонт в своей квартире, и понадобились...
Читать дальше >>

Понадобились услуги грузчиков. Мама посоветовала...
Читать дальше >>

Переезд – это большая головная боль...
Читать дальше >>