Работаем круглосуточно
без выходных.

(050) 715-12-40
(096) 320-23-00

Для нас нет
ничего невозможного!

 

 

Заказать вывоз строительного мусора киев, вывоз строймусора киев, уборка строительного мусора, грузоперевозки,
квартирный переезд, офисные переезды, переезд быстро, переезд квартиры, грузчики заказать, перевозки, грузоперевозки.

Перевезення меблів. Поради

ПЕРЕВЕЗЕННЯ МЕБЛІВ. ПОРАДИ.

Перевезення меблів, корисні поради

Перевезення меблів на сьогоднішній день є однією з найпопулярніших транспортних послуг, так як меблі постійно оточують нас у нашому повсякденному житті, роблячи наш дім більш затишним,а робоче місце ще комфортніше. І по статистиці майже кожна людина хоч раз в своєму житті стикалася з такою проблемою, як перевезення меблів, як прямо так і побічно, будь то активна посильна фізична допомога професійним вантажникам при власному квартирному переїзді, або моральна підтримка їх не легкої праці при переїзді Вашого улюбленого офісу. І звичайно, наші вантажники віддають перевагу та особливо цінують не Ваші шляхетні наміри щось при підняти або перенести, а просте розуміння того факту, що будь яку роботу повинні робити тільки професіонали. І якщо Ви все ж таки вирішили власноруч організувати власний квартирний переїзд, вважаючи себе досить компетентною людиною, яка здатна самостійно справитися з таким завданням, як перевезення меблів, то в такому випадку Вам стануть у пригоді наші професійні поради, котрі базуються на практичному досвіді наших працівників.

 • Найголовніше, що Ви повинні враховувати при перевезені меблів це той факт, що навіть такі, здавалося б невразливі та масивні на перший погляд з вигляду меблі, зазвичай при транспортуванні можуть стати дуже чутливими та крихкими. Тому бажано для того, щоб здійснити перевезення меблів без втрат, розпочати підготовку до перевезення або транспортування меблів заздалегідь.
 • З метою захисту Ваших меблів від пошкодження під час транспортування Вам необхідно заздалегідь підготувати потрібні пакувальні матеріали. В даному випадку Вам буде потрібно сотч, стрейч плівка, гофрований картон або повітряно - пузирчаста плівка. При можливості старайтесь використовувати для більш надійної упаковки також захисні кути з картону.
 • Зазвичай найбільше труднощів виникає тоді, коли потрібно здійснити повне розбирання меблів. Це досить не просте завдання, тому що повне розбирання меблів вимагає не тільки конкретних знань або навичок, а також наявність великої кількості професійних інструментів. І тому ми рекомендуємо Вам при необхідності виконання повного розбирання меблів для перевезення, скористатися послугами професійних збиральників меблів.
 • При повному розбиранні меблів необхідно проводити правильне маркування складових частин та площин меблів, що дозволить Вам швидко та якісно зібрати розібрані меблі після транспортування на новому місці роботи або проживання. Для маркування зазвичай використовують маркер, необхідного Вам кольору або спеціальні самоклеючі етикетки.
 • Крім того, і це дуже важливо, коли проводиться повне розбирання меблів, дуже необхідно зберегти в наявності всю демонтовану Вами меблеву фурнітуру. Для цього Вам підійдуть невеликі коробки, які також необхідно позначити або малі пластикові мішки.
 • Після успішного розбирання необхідних для перевезення меблів усі утворені площини, полиці та двері повинні бути належним чином упаковані, для запобігання їх пошкоджень при перевезенні. Для цього вам знадобиться стрейч плівка або гофрокартон та скотч. Також можливе використання повітряно – пузирчастої плівки та захисних куточків з картону.
 • Трохи менше клопоту Вам буде з нерозкладними меблями, але тут також є деякі нюанси. По-перше, це можуть бути великі габарити необхідних для перевезення меблів, а по друге це можуть бути предмети, котрі мають досить значну вагу, що значно ускладнює підйом та спуск меблів при перевезенні. Саме тому ми настійно рекомендуємо Вам у таких випадках скористатися послугами професійних вантажників.
 • Крім цього, нерозбірні меблі також вимагають, для акуратного перевезення, додаткової підготовки. З даних меблів необхідно видалити всі непотрібні зайві елементи, а також ті полиці, які не являються надійно закріпленими. Також мають бути надійно закріплені скотчем всі рухомі частини меблів, та, якщо це можливо, потрібно здійснити видалення скляних або особливо вразливих частин меблів.
 • М'які меблі також можливо розбирати та не розбирати, що також потрібно враховувати у рамках підготовки до такого не простого процесу, як перевезення меблів. У першому випадку Вам потрібно розібрати диван на окремі частини, що істотно полегшить транспортування та переноску м'яких меблів,так як вона буде перевозитися окремими частинами.
 • У випадку наявності у Вас м’яких меблів, що не розбираються, здійснити перевезення меблів власними силами буде набагато складніше, тому що без необхідних навичок та такелажних ременів самостійне завантаження або розвантаження транспорту при перевезені меблів Вам буде зробити дуже не легко. У цьому випадку Вам краще скористатися послугами професійних вантажників, що дозволить Вам не тільки захистити меблі від пошкоджень, а також зберегти Ваше власне здоров'я.
 • Перевезення будь-яких меблів вимагає ретельної підготовки, і м'які меблі в цьому випадку не є винятком. Якщо у Вас нерозбірні меблі з принципом трансформації, то, щоб уникнути несанкціонованого розкриття меблів протягом транспортування Вам необхідно жорстко зафіксувати висувний механізм або рухомі частини дивану. Для надійної упаковки м'яких меблів зазвичай широко використовується стрейч плівка,та інколи також є доречне застосування повітряно – пузирчастої плівки.

Це тільки декілька основних порад від наших фахівців, ознайомившись з якими Ви зможете скласти цілісний малюнок для позитивного вирішення такого складного завдання, як перевезення меблів. Більш детальну інформацію та поради Ви завжди зможете отримати зателефонувавши нам на наші контакті номери телефонів. Телефонуйте нам, ми завжди раді допомогти Вам, тому що будь-якими справами, для того, щоб отримати позитивний кінцевий результат, повинні займатися тільки професіонали.

Rambler's Top100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией

 
Добавить в Избранное

Надо сказать ребята-грузчики все сделали нормально....
Читать дальше >>

Хорошая компания. Рекомендую!...
Читать дальше >>

Искала услуги грузчиков через поисковик...
Читать дальше >>

Нормальная мувинговая компания. Когда делал ремонт, надо было...
Читать дальше >>

Переезд — дело очень хлопотное и настроение было не ахти...
Читать дальше >>

Нанял грузчиков для перевозки сейфа из одного офиса в другой....
Читать дальше >>

Заказала перевозку мебели из квартиры на дачу....
Читать дальше >>

Спасибо. Сложная оказывается это работа — грузоперевозки...
Читать дальше >>

Думаю каждый должен заниматься своим делом!...
Читать дальше >>

Очень понравилась работа ребят...
Читать дальше >>

Переезжала от родителей в новую квартиру...
Читать дальше >>

Делал ремонт в своей квартире, и понадобились...
Читать дальше >>

Понадобились услуги грузчиков. Мама посоветовала...
Читать дальше >>

Переезд – это большая головная боль...
Читать дальше >>