Работаем круглосуточно
без выходных.

(050) 715-12-40
(096) 320-23-00

Для нас нет
ничего невозможного!

 

 

Заказать вывоз строительного мусора киев, вывоз строймусора киев, уборка строительного мусора, грузоперевозки,
квартирный переезд, офисные переезды, переезд быстро, переезд квартиры, грузчики заказать, перевозки, грузоперевозки.

Переїзд Квартири. Питання та вiдповiдi


ПЕРЕЇЗД КВАРТИРИ. ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ.

Переїзд Квартири

Як правильно організувати та провести переїзд квартири або здiйснити не складну, як здається на перший погляд, але таку, що вимагає обов'язкової участi професіоналів транспортну операцію, як перевезення меблів або особистих речей? Якi пакувальні матеріали та транспортнi засоби потрiбнi Вам для безпечного перевезення Ваших вантажів або побутової техніки. Відповіді на ці та інші запитання, ви можете отримати за лічені хвилини, зателефонувавши нам на наші контактні телефони, та задавши запитання нашому кваліфікованому менеджеру. А на цій сторінці нашого сайту, ми пропонуємо Вам відповіді на питання, які найбільш часто задаються Вами та безпосередньо стосуються переїзду квартири.

  • За який мінімальний період часу можна замовити переїзд квартири? Чи потрiбно, незадовго до майбутнього квартирного переїзду здiйснювати дзвінок до вашої компанії, підтверджуючи замовлення на переїзд, або ваш менеджер сам може зателефонувати нам?

Наша транспортна компанія вигідно відрізняється від своїх конкурентів якраз своєю мобільністю-ми може якісно та ефективно обробити заявку на квартирний переїзд будь-якої складності в найкоротший термін. Звичайно, ми тiльки раді вітати, якщо Ви заздалегідь, за день або один місяць до майбутнього переїзду зателефонуєте нам та залишити Ваш запит, так що б ми змогли заздалегідь спланувати роботу, яку належить зробити стосовно Вашого переїзду квартири. Але ми також можемо і в значно коротший промiжок часу вiдреагувати та обробити Вашу заявку - Вам достатньо навіть за дві години до запланованого переїзду зв'язатися з нашим менеджер та оформити замовлення, i в призначений час прибуде екіпаж наших фахівців, котрі здiйснять Ваш квартирний переїзд на найвищому рівні. Якщо Ви заздалегiть замовили в нашiй компанiї квартирний переїзд, наш диспетчер сам зателефонує Вам в ранiше домовленний зручний для Вас час, для того, що б підтвердити Ваше замовлення. Ви також завжди та в будь-який час можете зателефонувати нам, якщо Вам необхідно внести будь-які корективи до майбутнього переїзду, або якщо Ви вирішили відмовитися від послуг нашої компанії.

  • Я маю намір замовити квартирний переїзд у вашій компанії та хотів би дiзнатися точну вартість мого майбутнього квартирного переїзду.

На відміну від більшості компаній, обчислення вартостi переїзду Вашої квартири фахівцями компанiї «AКC» є абсолютно прозорим, а основним компонентом витрат на квартирний переїзд буде кiлькiсть задіяних при Вашому переїздi наших співробітників, а також кількість задіяного транспорту, а оплата наших послуг буде зроблена Вами вже по факту виконання поставлених перед нами завдань, відповідно до наших тарифiв та сумарного часу, потраченого на Ваш переїзд. Крім того, Ви додатково оплачуєте тiльки необхiднi для якiсного переїзду квартири пакувальнi матеріали або проведені при необхiдностi пiд час Вашого квартирного переїзду нашими вантажниками такелажнi роботи.

  • Планую здiйснити квартирний переїзд, але самостійно я не в змозi визначити який транспортний засіб оптимально пiдiйде для мого переїзду, а також необхiдну для проведення мого квартирного переїзду кiлькiсть вантажникiв.

Ви i не зобов'язанні власноруч організовувати власний квартирний переїзд, намагатися пiдiбрати необхідний транспортний засiб та пакувальнi матерiали або оптимальну, для акуратної та оперативної  роботи, кiлькiсть вантажників. Довiрте свої турботи професіоналам. Все, що Вам потрібно для професійної організації власного квартирного переїзду -  це зателефонувати до нашої компанії та надати найбільш об'єктивну інформацію стосовно кількість та розмірiв меблів, персональних речей та побутової техніки. Також дуже необхiдною та важливою є інформація про наявність вантажного ліфта або поверх спуску та підняття Ваших речей при його відсутності. Наш менеджер самостійно визначить необхідні у Вашому випадку транспортний засiб та оптимальну кількості задiянних при Вашому переїздi вантажникiв. Крім того, Ви завжди можете отримати будь-яку інформацію стосовно додаткових послуг, які часто є обов'язковими та необхiдними при організації будь-якого квартирного переїзду.

  • Я готуюся до квартирного переїзду, і мені потрібна допомога ваших спецiалiстів при демонтажу меблів. Ви надаєте таку послугу, як розбирання меблі під час переїзду чи потрібно замовляти спеціалістів для розбирання меблів заздалегідь?

Так, наша компанія  завжди рада допомогти своїм клієнтам. Наші вантажники є професіоналами та великими знавцями своєї справи. Всі вони мають навички та інструменти, необхідні для акуратного та професiйного розбирання меблів. Але під час переїзду є бажаним лише часткове розбирання меблів, так як повне розбирання меблів звичайно займає досить довгий час, що в свою чергу може викликати простiй задiяного під час переїзду транспортного засобу. Крім того, дуже часто після повного розбирання меблів також важливою є упаковка окремих частин меблів, щоб уникнути їх пошкодження при транспортуванні. І тому ми рекомендуємо, якщо у Вас є велика кiлькiсть меблів, що вимагають розбирання, викликати наших спецiалiстiв заздалегідь. Ця послуга не потребує вiд Вас додаткових доплат - Ви оплачуєте тільки фактичний час, витрачений нашими фахівцями на розбирання та упаковку Ваших меблів.

  • Чи здiйснює ваша компанія таку послугу, як переїзд квартири з мiста Київ в іншi регіони України і чи зможу я, як експедитор, супроводжувати особисті речі?

Транспортна компанія «AКC» здiйснює професійнi переїзди квартир, як по мiсту Київ та i по Київській області, до того ж ми тісно співпрацюємо з багатьма регіональними транспортними компаніями, якi дуже добре зарекомендували себе на ринку вантажних перевезень України. Звернувшись до нас, Ви позбавите себе від клопоту, як правило пов’язаного з переїздом в інше місто. Ми завжди готові організувати Ваш квартирний переїзд в мiстi Київ, розібрати та упакувати Ваші меблі, особисті речі,та акуратно завантажити все Ваше майно в машину. В кінцевому пунктi призначення нашi партнери також дуже уважно та обережно розвантажать автомобiль, занесуть до квартири Вашi речi та, якщо буде необхідно, зберуть та розставлять Вашi меблі. Звичайно, у Вас завжди є повне право супроводжувати свої особисті речі на протязі всього маршруту. Звичайно, що дану послугу потрібно замовляти заздалегiдь, робота вантажників оплачується відповідно до наших тарифів, а вартість автомобіля розраховується у кожному випадку iндивiдуально, в залежнi від часу та відстанi.

  • Кому і як я повинен платити за здiйснення транспортних послуг при замовленні в вашiй компанії  комплексного  переїзду квартири? Чи повинен я платити авансом?

Оплата Вами послуг нашої компанії по органiзації та проведенню квартирного переїзду здійснюється тiльки пiсля завершення нашими спеціалістами всіх запланованих робіт. Якщо Ви замовляєте переїзд квартири за готівковий розрахунок, то нiяких авансових платежiв вносити не потрiбно, оскільки Ви будете платити тільки за фактично витрачений на Ваш квартирний переїзд час, замовлені та придбанi у нас пакувальнi матеріали, а також, проведені при необхiдностi, такелажнi роботи. Виконане нами замовлення Ви оплачуєте відповідно до наших тарифiв бригадиру вантажникiв, а при замовленні у нас лише автомобіля – водію. Бригадир вантажників повинен дати Вам відповіді на всі Ваші запитання стосовно вартості послуг, наданих при квартирному переїздi або по вартості використаних під час переїзду пакувальних матеріалів.

  • Для органiзацiї майбутнього квартирного переїзду, мені конче потрібні пакувальні матеріали, зокрема: картонні коробки, стрейч - плівка та скоч. Чи можливо придбати необхідні менi пакувальні матеріали у вашій компанії, та, чи можлива доставка придбаних у вас пакувальних матеріалів? Вашi вантажники зможуть, при необхiдностi, належним чином спакувати мої особисті речi?

Наша транспортна компанія завжди готова запропонувати Вам самий широкий спектр пакувальних матеріалів, які є конче необхідними для організації та проведення професійних і якісних квартирних переїздів. Повний асортимент доступних пакувальних матеріалів та ціни на них Ви завжди зможете дiзнатися звернувшись до відповідних сторінок нашого сайту або зателефонувавши нам по нашим контактним телефонам. Відповідно до побажань клієнта, ми готові завжди доставити необхідні пакувальні матеріали до будь-якого району міста Київ, з оплатою товарів по факту доставки. Доставка, в даному випадку, оплачується додатково, але, при певних умовах можлива також і безкоштовна доставка. Також, у разі необхідності, або за бажанням клієнта, наші вантажники завжди зможуть правильно та ефективно упакувати Вашi особисті речi, меблі або побутову техніку. Наші вантажники є фахівцями з великим досвідом роботи, i кожен з них володiє необхідними для належного професійного пакування навиками.

Rambler's Top100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией

 
Добавить в Избранное

Надо сказать ребята-грузчики все сделали нормально....
Читать дальше >>

Хорошая компания. Рекомендую!...
Читать дальше >>

Искала услуги грузчиков через поисковик...
Читать дальше >>

Нормальная мувинговая компания. Когда делал ремонт, надо было...
Читать дальше >>

Переезд — дело очень хлопотное и настроение было не ахти...
Читать дальше >>

Нанял грузчиков для перевозки сейфа из одного офиса в другой....
Читать дальше >>

Заказала перевозку мебели из квартиры на дачу....
Читать дальше >>

Спасибо. Сложная оказывается это работа — грузоперевозки...
Читать дальше >>

Думаю каждый должен заниматься своим делом!...
Читать дальше >>

Очень понравилась работа ребят...
Читать дальше >>

Переезжала от родителей в новую квартиру...
Читать дальше >>

Делал ремонт в своей квартире, и понадобились...
Читать дальше >>

Понадобились услуги грузчиков. Мама посоветовала...
Читать дальше >>

Переезд – это большая головная боль...
Читать дальше >>